tel/fax 42 715 44 78
sp4@miasto.zgierz.pl

Widok na szkołę z wieży kościoła św. Katarzyny

Ul. Łódzka

"Pszczólki" jeden z dwóch oddziałów przedszkolnych

Jedna z dwóch pracowni informatycznych

Do Hymnu

OFFICE 365

Co to jest usługa Office 365?

m legitymacja

Historia czwórki

Kącik patriotyczny

Znajdź nas na Facebooku

Oddziały Przedszkolne

Świetlica środowiskowa

Zgierska Gromada Zuchowa „Tęczowe Uśmiechy”

Termodernizacja szkoły

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność poinformować, że jako pierwsi w Zgierzu uruchamiamy mlegitymację dla naszych uczniów! Szczegóły na spotkaniach z Rodzicami 15 maja 2019 i na naszej stronie internetowej! Prosimy śledzić zakładkę - mlegitymacja.

Łączę wyrazy szacunku

Karta rowerowa

Uczniowie klas 4-6 (warunek- ukończone 10 lat) mogą przystąpić do egzaminu na kartę rowerową, który odbędzie się:

• Część teoretyczna podczas zajęć informatyki (dla klas 5D i 5B zajęć techniki) w dniach od 20-25 maja 2019r.. Materiały (strona internetowa BRD) zostały uczniom podane w lutym 2019r..
  • Część praktyczna podczas zajęć techniki (zgodnie z planem zajęć) w dniach 27-31 maja na boisku szkolnym. Tor przeszkód składa się z 4 elementów (omawianych na zajęciach techniki): slalom, równoważnia, rynna, zatrzymanie przed przeszkodą.

Uczniowie, którzy zgłosili się do egzaminu w lutym 2019r. muszą posiadać sprawny rower- wyposażony w obowiązujące oświetlenie oraz kask.

UWAGA- ZMIANA!

Egzamin praktyczny (tor przeszkód) dla wszystkich uczniów klas 4-6, którzy zdali część teoretyczną odbędzie się w środę  29 maja 2019r.:

1. Klasy 4a, 4b- 2 godzina lekcyjna
  2. Klasy 4c, 4d- 3 godzina lekcyjna
  3. Klasy 5a, 5b- 4 godzina lekcyjna
  4. Klasy 5c, 5d- 5 godzina lekcyjna
  5. Klasy 6a, 6b- 6 godzina lekcyjna

Zasady korzystania z opieki w oddziale przedszkolnym w okresie przerwy wakacyjnej w szkole Podstawowej nr 4 w Zgierzu w miesiącu sierpniu 2019r..