W dniu 12.09.2023 roku odbyło się zebranie przedstawicieli rodziców poszczególnych klas . Wybrano nowe prezydium Rady Rodziców, ustalono również, że składka na Radę Rodziców pozostaje bez zmian i wynosi  60 złotych. Składka jest dobrowolna ale bez Państwa wpłat nie możemy wspierać działań Szkoły i Nauczycieli. WSPARCIE SZKOŁY ZE STRONY RODZICÓW JEST NIEOCENIONE! Szanując Państwa pieniądze zawsze staramy się, aby poczynione przez Nas wydatki przyczyniały się do rozwoju jak największej liczby dzieci, żeby umilały im długie godziny spędzone w szkole. Sponsorując konkursy organizowane przez Nauczycieli dążymy do tego,  aby nasze dzieci były zachęcane i motywowane do różnych działań na terenie szkoły. Kupujemy nowości  czytelnicze ,aby dzieciaki miały wybór i chciały czytać. Nagradzamy na koniec roku szkolnego zdolnych uczniów ale też dzieci, które brały udział  w zawodach sportowych czy też w konkursach plastycznych, recytatorskich itp. Na to wszystko potrzebne są pieniądze dlatego jeszcze raz bardzo proszę  o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców.Wpłaty możecie  Państwo dokonywać  na konto bankowe 57 8783 0004 0025 5862 2002 0001 w tytule wpisujemy imię  i nazwisko dziecka lub u skarbnika klasowego.

Z góry dziękuje za finansowe wsparcie. Angelika Ałda Przewodnicząca Rady Rodziców