Dzisiaj odbyły się Miejskie Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców w piłkę siatkową brało udział pięć szkół ze Zgierza i w tym Sp4, po zaciętej walce w finale z Sp3 zajęliśmy II miejsce. Brawo chłopcy jesteśmy z Was bardzo dumni! .....

Dzisiaj nasze dziewczęta cheerleaders Sp4 wystąpiły na MOSiR-ze podczas Zawidów Wyciskania sztangi leżąc.

Kolejne wzmagania naszej drużyny i przygotowanie do rozgrywek międzyszkolnych

W dniu 19 października uczestniczyliśmy w corocznym wydarzeniu sportowym : „Wielka lekcja Olimpijska WF”, której organizatorami byli: Prezydent Miasta Zgierza oraz regionalna Rada Olimpijska w Łodzi. Impreza odbyła się w hali MOSiR. Delegowani uczniowie z klas 6 a, 6b:

Mateusz Michalak, Wiktor Jurczak, Dominik Kubiak, Kajetan Matusiak, Olek Szczesek, Oskar Mazur, Sebastian Telicki, Chojnacki Patryk, pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego p. Ewy Siekierskiej-Wiaderek uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez olimpijczyków z regionu :

- Agnieszka Domańska – olimpijka z Lillehammer z 1992 r. - łyżwiarstwo figurowe;

- Tomasz Kupis - olimpijczyk z Barcelony 1992 r. - zapasy;

- Anna Wierzbowska – olimpijka z Rio de Janeiro 2016 r. - wioślarstwo;

- Dariusz Goździk - olimpijczyk z Barcelony 1992 r. - pięciobój nowoczesny;

- Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk - olimpijka z Rio de Janeiro 2016 r. - pływanie.

Ciekawe zajęcia były prowadzone w podgrupach – dyscyplinach sportowych, w formie stacji z każdym z olimpijczyków. Po zakończonej lekcji otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom z autografami.