16 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dla grup 0a i 0b czyli naszych oddziałów przedszkolnych. W tej pięknej uroczystości uczestniczyli rodzice naszych uczniów oraz zaproszeni goście. Dzieci prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie oraz taneczne. Po występach nastąpiło wręczenie dyplomów oraz upominków przedszkolakom, a następnie zaproszenie zgromadzonych do poszczególnych klas dzieci w celu obejrzenia kroniki klasowej oraz spędzenia wspólnie miłych chwil przy słodkim poczęstunku. Mamy nadzieję, że dzieci które zakończyły w tym roku edukację przedszkolną będą mile wspominać chwile spędzone z nami, a wrażenia doznane w naszym “przedszkolu” zostaną z nimi na resztę życia. Jeszcze raz dziękujemy bardzo za ten wspólny czas.