Cena jednego obiadu wynosi 6,00 zł

Wpłaty za obiady dokonywane są na konto szkoły

86 8783 0004 0021 6397 2000 0012

Wpłat za obiady na poszczególne miesiące należy dokonywać „z góry” do 6-go dnia każdego miesiąca lub innego dnia wyznaczonego przez placówkę.

Korzystanie z posiłków możliwe jest dopiero od dnia następnego po dokonaniu wpłaty.

Przy wpłacie po wyznaczonym terminie, korzystanie z obiadów możliwe tylko po uprzednim okazaniu dowodu wpłaty.

Przy wpłacie za dany miesiąc dokonywane są odliczenia za zgłoszone nieobecności na obiadach w miesiącu poprzednim.

Zgłoszenia nieobecności dziecka na obiedzie należy dokonywać u intendenta osobiście, telefonicznie

(42 715 44 78 wew. 13) lub poprzez e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)  najpóźniej do godziny 9.00 w pierwszym dniu choroby.

Uczniowie jedzą obiad w następujących godzinach:

Klasy I-III  – o godz. 11.30 (1. przerwa obiadowa)

oddział przedszkolny – o godz. 12.00

Klasy IV-VI – o godz. 12.30 (2. przerwa obiadowa)

Klasy VII – VIII  - o godz. 13.30 (3 przerwa obiadowa)

Dzienna stawka żywieniowa dla dzieci z oddziału przedszkolnego wynosi:  11,00 zł,

w tym:  3,00 zł – śniadanie, 6,00 zł – obiad oraz 2,00 zł –podwieczorek.

(opłaty dokonywane zgodnie z regulaminem pobierania i rozliczania odpłatności, dostępnym na stronie Szkoły w zakładce –Stołówka szkolna -Dokumenty do pobrania)

Rodzice zapisują swoje dzieci na obiady na cały rok szkolny.

Ewentualną rezygnację z obiadów w kolejnym miesiącu należy zgłosić u intendenta.

Podpisując deklarację  korzystania z usług stołówki szkolnej,

Rodzice/Opiekuni prawni zobowiązują się do przestrzegania powyższych zasad.