„Koło miłośników gier planszowych” – jedne z czwartkowych zajęć przebiegły nietypowo, dzieci w grupach tworzyły własne gry planszowe. Zabawa okazała się strzałem w dziesiątkę, a stworzone prace urozmaiciły całej grupie świetlicowej, zimne i deszczowe popołudnie.

W tym roku salę świetlicową ożywiły kolorowe balony, na których znajduje się nasz ŚWIETLICOWY REGULAMIN.

Jesienne porządki świetlicowe – dzieci spisały się na 5! Zabawki odnalazły swoje miejsce, a puzzle zostały skrupulatnie policzone. Sala wygląda pięknie…

Jesienna dekoracja, wykonana z dużą pomocą dzieci. Nasze jesienne drzewo zachwyca każdego.

Jesienne prace naszych dzieci dekorują salę świetlicową w miesiącu październik.

Nasza szkolna świetlica wzięła udział w powiatowym konkursie plastycznym „Dary jesieni” – na zdjęciu znajdują się 3 wytypowane przez nas prace, które będą brać udział w konkursie. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników.

Firma REBEL obdarowała naszą świetlicę szkolną nowymi grami planszowymi, dostaliśmy je na rzecz „Koła miłośników gier planszowych”.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!!!!

System motywacyjny funkcjonujący na świetlicy szkolnej jest bardzo prosty – za każdy dobry uczynek dzieci otrzymują plusik w formie stempelka. Wszystkie dobre uczynki są sumowane pod koniec każdego miesiąca. Na zdjęciu powyżej laureaci wytypowani za miesiąc październik. Gratulujemy!