Jak co roku nasza Szkoła wzięła udział w działaniach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i po raz kolejny udało nam się uzbierać imponującą kwotę. Mimo że w tym roku zbiórka wyglądała inaczej niż zwykle, znowu stanęliście Państwo na wysokości zadania! Bardzo dziękujemy wszystkim Pracownikom, Rodzicom i Przyjaciołom Szkoły Podstawowej nr 4 w Zgierzu za wpłacanie datków do naszej wirtualnej skarbonki, w której uzbieraliśmy 1470 złotych.
Specjalne podziękowania należą się cudownym wolontariuszom z naszej szkoły: Adriannie Walkiewicz (2a), Lenie Patorze (2b), Lenie Boruch (6c), Michałowi Jabłońskiemu (7a), Kacprowi Dębskiemu (7b), Weronice Fabiańskiej (7c), Wiktorii Wlazeł (8a), Maciejowi Kędzierskiemu (8a), Tobiaszowi Grzybowskiemu (8a) i Filipowi Szustakowi (8a). Ci wspaniali młodzi ludzie, nie zważając na mróz, przez cały dzień zachęcali do wpłat i dzielnie przemierzali z nauczycielami dziesiątki kilometrów. Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz hojności zgierzan zebrali aż 4698,74 złotych! Jesteście WIELCY!
Dziękujemy również kochanym Rodzicom naszych wolontariuszy, którzy wspierali nas podczas całego dnia.