Mimo, że tegoroczny finał WOŚP mocno ograniczyły realia szkolne wynikające z restrykcji wywołanych pandemią, Wasze gorące serca po raz kolejny włączyły się do działań w ramach 30.finału WOŚP „Przejrzyjmy na oczy”, by zebrać fundusze na rzecz okulistyki dziecięcej.

Dzięki Waszej życzliwości i pomocy, Drodzy Rodzice, zorganizowaliśmy kilka akcji. Na początek otworzyliśmy kiermasz pysznych ciast, które dostarczyła każda klasa. Przygotowaniem porcji  dowodziły nasze niezrównane Szefowe Kuchni – w atmosferze reżimu sanitarnego cięły z chirurgiczną precyzją, układały z artystycznym zacięciem, aby przygotować obwoźną kawiarenkę i skusić tym samym wszystkich do zakupu choćby kawałka.

Kontynuując gniotkowe tradycje, klasa 2b pod kierunkiem p. Iwony Gajewskiej przygotował sprzedaż antystresowych gniotków, aby kupujący mógł przy okazji wsparcia WOŚP, pomóc swoim emocjom.

I oczywiście nie mogło zabraknąć tej tak bardzo wyczekiwanej przez naszych uczniów atrakcji. Można było zakupić losy w loterii i wylosować wyjątkowe fanty. Panie Kasia Kociszewska i Dorota Florkiewicz dwoiły się i troiły, by przy zachowaniu bezpieczeństwa sanitarnego wszystko się udało. Czuwały nad logistyką klas, segregowały i układały fanty.

Z całego serca dziękujemy wszystkim naszym Wspaniałym Rodzicom oraz Kochanym Uczniom i Uczennicom za otwarte serca i gotowość do działania, za Wasze bezcenne wsparcie. Świadomość, że zawsze jesteście z SP4, za każdym razem jest dla nas ogromną motywacją i wyzwala chęci do czynienia niemożliwego w każdej sytuacji. Składamy gorące podziękowania Nauczycielom i Pracownikom szkoły za pomysły oraz zaangażowanie. Jak zawsze pokazujecie, że „wszystkie ręce na pokład” to nie puste hasło, a piękny standard Naszej Szkoły.

Dziękujemy Wam!

Dzięki wspólnym działaniom udało się zebrać 3669,37 zł z puszki stacjonarnej praz 590 zł z eSkarbonki co daje fantastyczną kwotę:

Działamy do końca świata i jeden dzień dłużej!