Już wystartowaliśmy z realizacją projektu Fit School w naszej szkole. Sukcesywnie nasi nauczyciele rejestrują się na platformie i przechodzą intensywne szkolenia . Cieszymy się że możemy realizować cele, sprzyjające poprawie zdrowia i kondycji naszych uczniów. Dzięki treningom, dzieci będą sukcesywnie poprawiały wydolność organizmu, zwiększą siłę gorsetu mięśniowego oraz poprawią koncentrację na lekcji. Treningi będą odbywały się w formie 30 minutowych zajęć podczas lekcji wf oraz w formie 3 minutowych przerywników w czasie lekcji. Stopień trudności proponowanych ćwiczeń ułożony jest według skali BORGA. Oznacza to, że ćwiczenia stopniowo zwiększają zakres i możliwości ruchowe dzieci. Dzięki temu efekty  ćwiczeń są osiągalne i dają satysfakcję oraz poczucie sukcesu.
Dzieci podeszły do tej formy ruchu z wielkim entuzjazmem i czekają na więcej 👍.