Dnia 30 XI w naszej szkole w godzinach 17.00 – 21,00 odbyły się wieczorne zabawy andrzejkowe. Uczniowie klasy III b włączyli się z ochotą do zabawy i wspólnego podsumowania zajęć informatycznych , które odbywały się w naszej w szkole w ramach realizacji projektu „Zgierskie szkoły inkubatorem cyfrowych kompetencji uczniów przydatnych w zawodach przyszłości:”.

Podczas wspólnej zabawy, którą uczniowie zaplanowali wspólnie z wychowawczynią p. Anną Wiechno dzieci przygotowały poczęstunek. Podczas wspólnego biesiadowania uczniowie zaproponowali naukę układów tanecznych z wykorzystaniem dostępnych w sieci propozycji choreograficznych. Po wyczerpujących tańcach dzieci mogły uspokoić się i wyciszyć podczas dekorowania pierniczków.

Kolejnym punktem programu była projekcja filmów: „Magiczne krzesło” oraz „Zabawne zwierzaki”.  Tutaj łączyliśmy umiejętności wyszukiwania i prezentowania filmów z wykorzystaniem komputera.

Całość udało nam się uwiecznić w formie zdjęć i filmów, które  pozostaną niezapomnianą pamiątką i wspomnieniem, że szkoła to miejsce, z którym wiążą się niesamowite  przeżycia i wspólnie spędzony czas.