13 listopada 2019 roku podopieczni świetlicy środowiskowej działającej przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Niepokoja w Zgierzu wraz z wychowawcami odwiedzili Centrum Kultury w Zgierzu. Dzieci uczestniczyły we wspaniałych warsztatach rozwijających kreatywność i umiejętności lingwistyczne. Uczniowie, po ćwiczeniach wprowadzających do techniki dramy, mieli za zadanie ułożyć scenkę, której inspirację stanowiły wylosowane przedmioty. Szczególną wagę przykładali do emocji i uczuć odgrywanych przez siebie bohaterów. Pod koniec warsztatów dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi aktorzy, występując na profesjonalnie oświetlonej scenie i będąc oklaskiwanym przez widownię.

Uczniowie i wychowawcy świetlicy środowiskowej działającej przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Niepokoja w Zgierzu bardzo dziękują cudownym instruktorkom Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu za przygotowanie i przeprowadzenie tego twórczego spotkania.