13 grudnia w świetlicy środowiskowej odbyło się spotkanie wigilijne. Dopisali zaproszeni goście, Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski, ksiądz kanonik Andrzej Chmielewski, naczelnik Wydziału Edukacji i Młodzieży Marek Lipiec, naczelnik Wydziału Zdrowa, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej Renata Malinowska- Karolewska oraz dyrekcja naszej szkoły. Najważniejszymi gośćmi były jednak dzieci, które pod czujnym okiem pani Iwony Gajewskiej zaprezentowały piękne jasełka, które bardzo podobały się wszystkim przybyłym gościom. Jak zawsze przy okazji wigilii nie mogło zabraknąć prezentów, które otrzymali wszyscy zgromadzeni. W świątecznej atmosferze usiedliśmy do wigilijnego stołu, na którym królowały potrawy przygotowane przez panie z kuchni. Cieszymy się, że możemy pochwalić się działalnością świetlicy środowiskowej w naszej szkole.