W poniedziałek 10 grudnia w świetlicy środowiskowej odbyło się, jak co roku, spotkanie przy wigilijnym stole. Wigilijne spotkanie zaszczycili swą obecnością zaproszeni goście:  Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski, Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Renata Malinowska-Koralewska, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Piotr Pawlak oraz Wicedyrektor Szkoły Marzena Amsolik. Wigilia rozpoczęła się od czytania fragmentu Pisma Świętego i przełamania się opłatkiem.

Następnie wychowankowie zaprezentowali krótki program artystyczny, który wśród dźwięku kolęd i wierszy przybliżył tradycje bożonarodzeniowe. Nie zabrakło również tradycyjnych potraw wigilijnych i prezentów, Wielką radość sprawił dzieciom prezent od Pana Prezydenta czyli laptop- dziękujemy :)