W tym tygodniu w naszej grupie rozmawialiśmy na temat obowiązujących nas zasad. Wspólnie ustaliliśmy, że wzajemny szacunek jest dla nas najważniejszy, a słowa "Dziękuję, proszę, przepraszam" zostaną z nami na dłużej, choćby podczas "mruczenia" pod nosem nowej piosenki o tym samym tytule ;)

Na koniec tygodnia 13.09.2019 obchodziliśmy wraz z zaproszonym gościem - Dzień Programisty.

Pani Agnieszka chętnie opowiadała dzieciom o swojej pracy i o tym jak, nasze codzienne życie, ściśle wiąże się z programowaniem. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością w wymyślaniu nowych robotów. Był taki od sprzątania, od układania wieży z klocków, od robienia kanapek, od prasowania i znalazł się też taki do robienia cukierków - chcę ich wszystkich poznać ;) Udało nam się także zaprogramować Panią Agnieszkę, w taki sposób, by wygodnie usiadła na krześle - to naprawdę nie jest takie łatwe ;)

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji