W tym tygodniu zaznajomiliśmy się z zasadami bezpieczeństwa na drodze. Dzieci chętnie opowiadały, w jaki sposób należy się zachować będąc uczestnikiem ruchu drogowego. Wybraliśmy się na spacer w poszukiwaniu znaków drogowych i sprawdzenia naszych "małych pieszych" w terenie.

Nie zabrakło dodatkowych atrakcji. Dzięki wizycie Pani dietetyk Ani Karwali, dzieci już wiedzą co i jak przygotować by zamienić niezdrowe słodkości na wersję light ;)

Piątek był niewątpliwie najbardziej wyczekiwanym dniem w roku wszystkich przedszkolaków. To właśnie 20 września przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - niepowtarzalna okazja do hucznego świętowania :)

Dzień rozpoczęliśmy od wspólnej zabawy obu grup przedszkolnych na sali gimnastycznej. Od samego wejścia było mnóstwo pozytywnych emocji :) Tańce, wyzwania i na koniec poszukiwanie skarbu - srebrne "monety" ku zdziwieniu małych łasuchów nie okazały się być czekoladką, a medalem Przedszkolaka :)

Więcej zdradzą Wam zdjęcia i być może dzieci.... :)