Tym razem nasz tydzień rozpoczął się muzyczną "podróżą" po Polsce, w której naszym "pilotem" był Pan Witek. W rytmie pięciu polskich tańców porwał nas do tańca, śpiewu, a nawet gry ;)

Kolejne dni mijały nam w dość jesiennej atmosferze. Nasza sala nabrała jesiennych barw, a my poznawaliśmy jej dary.
W czwartek (26.09.) odwiedzili nas przedstawiciele Straży Miejskiej, którzy wspólnie ze zgierskim Jeżem utrwalali zasady ruchu drogowego i bezpieczeństwa dzieci w rozmaitych sytuacjach. Wiemy już jak prawidłowo przejść przez jezdnię, jak unikać pogryzienia przez psa, a także, że nie należy dać się skusić obcym "na pieska" czy "na cukierka".
Europejski Dzień Języków Obcych świętowaliśmy w grupie wraz z przybyciem lektora języka angielskiego Pani Jowity. Przedszkolaki wykazały się ogromnym zaangażowaniem i skupieniem :)
Oczywiście świetnie się przy tym bawiąc... zdjęcia mówią same za siebie :)