W dniu 29.05.2023r odbyły się  w grupie „Pszczółek” niesamowite warsztaty pt. „Las w słoiku” zorganizowane z okazji „Dnia Rodziny”. Wydarzenie to miało szczególny charakter, ponieważ podczas tych zajęć dzieci wzmocniły emocjonalne więzi z rodzicami, a przede wszystkim uczyły się wzajemnego szacunku, miłości i przywiązania do swojej rodziny poprzez integrację i współpracę.  „Las w słoiku” to roślinna kompozycja, mały ekosystem, który wymaga minimalnej pielęgnacji. Dzieci z rodzicami wykonały system otwarty, używając do tego słoika, żwirku, ziemi, kamyczków, roślinek takich jak: sadzonki poziomek, jeżyn, bluszcz oraz paproć i mech. Na koniec dzieci podziwiały wspólny efekt pracy i zabrały ten „kawałek natury” do swoich domów, aby obserwować, pielęgnować i podziwiać swoją pracę. Mamy nadzieję, że powstałe kompozycje długo będą zdobiły pokoje naszych przedszkolaków. Zapraszamy do galerii.