14go lutego w Dzień Walentynek Oddziały Przedszkole (gr.0a i 0b) wraz z kl.1a wybrały się do teatru Piccolo w Łodzi na spektakl pt. "Zakochany Miś".
Zakochany miś to widowisko, które dzięki aktorom i ich niezwykłej interakcji z widzami potrafi cieszyć od początku do końca. Urodziny to spotkanie wielu osób z różnych miejsc (do misia przyjeżdża ciocia z Ameryki) i jest to moment na wspominanie dawnych wydarzeń rozrzuconych w czasie i przestrzeni. Dzięki temu dowiadujemy się o miłości misia do lali, której on wstydzi się jej wyznać. Bardzo ważnym elementem każdego spektaklu jest jakieś mądre zdanie, które możemy sobie zapamiętać i potem powtarzać. Podczas widowiska, miś przekonuje się, że na przyjaciół ,, zawsze można liczyć'', chodź na początku myślał, że wszyscy o nim zapomnieli. Dowiaduje się jednak jak  ważny jest dla swoich przyjaciół. Każdy z nas niekiedy jest nieśmiały i czegoś się wstydzi. Ciepłe, pełne humoru i barwnych postaci przedstawienie bardzo podobało się dzieciom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.