obchodzimy 24marca. Z tej okazji dzieci z Oddziału Przedszkolnego z grupy "Sówek"  przygotowały same pyszności. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat gofrów. Poznały zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu kuchennego oraz utrwaliły przestrzeganie zasad higieny podczas posiłków oraz nawyków kulturalnego zachowania się przy stole. Dzieliły nazwy produktów spożywczych i przyborów kuchennych na sylaby oraz  rozpoznawały litery . Kiedygofry  były już gotowe każde dziecko mogło wykazać się swoją kreatywności w postaci dekorowania. Tego dnia wszystkie dzieci zajadały się pysznymi goframi z bitą śmietaną, musem truskawkowym, cukrem pudrem oraz kolorową posypką. Zarówno zajęcia kulinarne jak i degustacja gofrów dostarczyły dzieciom ogromnej radości. Gofry smakowały znakomicie!