Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych grup "0a" i "0b" wzięły udział w bożonarodzeniowym konkursie na "Najpiękniejszą ozdobę świąteczną" zorganizowanym przez wychowawczynie tych grup. W dniu 21.12.2023r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Wyłonienie zwycięzców nie było łatwe, gdyż wszystkie prace były piękne, jednak po wnikliwej ocenie jury udało się wyłonić laureatów:

Miejsce 1

Laura Tomczak - grupa "0a" oraz Michalina Błaszczyk - grupa "0b"

Miejsce 2

Anastazja Grzegorzewska - grupa "0b"

Miejsce 3

Mariia Bohdantes - grupa "0a"

Wyróżnienie:

Zuzanna Michalak - grupa "0a"

Franciszka Sikora -  grupa "0a"

Pozostali uczestnicy, którzy wzięli udział w konkursie zostali nagrodzeni dyplomami oraz drobnym upominkiem. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i kreatywność, którymi się wykazali przy tworzeniu swoich prac konkursowych. Wszystkie prace zasługują na uznanie. Zachęcamy serdecznie do brania udziału w kolejnych konkursach.