Rozpoczęła się kolejna edycja Czwartków lekkoatletycznych - zawodów sportowych dla dzieci do lat 12. Celem cyklicznych imprez jest wybieranie najlepszych młodych sportowców z całej Polski. Do punktacji zaliczane są następujące konkurencje:

Dziewczęta: 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową

Chłopcy: 60m, 300m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową

W pierwszej rywalizacji wzięło udział pięć szkół podstawowych, SP1(prywatna), SP 4, 6, 10, 11. Na piętnastu zawodników z naszej szkoły, uzyskaliśmy aż 8 miejsc punktowanych (tabela wyników). Dziękujemy naszym uczniom i zachęcamy do kolejnej rywalizacji już we wtorek.

Czwartek Lekkoatletyczny II

Do punktacji zaliczane są następujące konkurencje:

Dziewczęta: 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową

Chłopcy: 60m, 300m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową

W drugiej rywalizacji wzięło udział sześć szkół podstawowych, SP1(prywatna), SP 3, 4, 6, 10, 11.  Naszą szkołę reprezentowało czternastu zawodników. Uzyskaliśmy aż ponownie 8 miejsc punktowanych (tabela wyników). Dziękujemy naszym uczniom i zachęcamy do kolejnej rywalizacji już w piatek.