W zeszłą środę SP8 była gospodarzem międzyszkolnego SKILLS CHALLENGE 2019. W zawodach wzięła udział większość zgierskich szkół podstawowych. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych.

Zawody uroczyście otworzył Prezydent Miasta Zgierza Pan Przemysław Staniszewski wraz z Dyrektorem Szkoły Panią Lilianą Sobieską – Jędruszczak. Zawodnicy mieli do pokonania na czas tor sprawnościowy przygotowany przez fundację koszykarza Marcina Gortata. Zwycięscy w klasyfikacji dziewcząt i chłopców wezmą udział w treningu prowadzanym przez zawodnika NBA MARCINA GORTATA. Finały całej akcji odbędą się w USA.

Wśród chłopców najlepszy czas miał uczeń z SP6 – 34,63sek. Najlepszy czas dziewcząt należał do uczennicy z SP1-36,31sek. Najlepszy czas ucznia naszej szkoły, to 39,35sek. i należał do Bartosza Piątkowskiego kl.6a. Dziękujemy naszej reprezentacji za dobrą zabawę.

kl

Nazwisko