Mistrzostwa zostały rozegrane w sali MOSiR w Zgierzu, 17.02.2020 r(poniedziałek)

. Drużynę stanowiły uczennice  rocznik 2007 i młodsze. Zespół liczył 10 - 12 zawodniczek (w całym turnieju). Czas gry: 4 x 6 minut (czystej gry). Zespół I i II kwartę grał innymi piątkami. Zawodnicy biorący udział w I kwarcie nie mogli grać w II kwarcie. W III i IV obowiązywała dowolność zmian. Za wygrane spotkanie drużyna otrzymywała 2 punkty, za przegrane 1 punkt, za walkower 0 punktów. Do zawodów przystąpiły następujące szkoły: Grupa A ( SP6, SP4, SP11), Grupa B (SP1, SP8). Zespół naszych dziewcząt awansował do finału, po wygranym meczu: SP4 – SP6 (19:12) i wspaniałej walce „kosz za kosz” lecz jednak przegranej jednym punktem w meczu: SP4 – SP11 (22:23). W bardzo wyrównanym i ciekawym  meczu finałowym uzyskaliśmy miejsce czwarte; SP4 – SP8 (12:14). Dziewczęta zagrały SUPER!!!