W dniu 16 października (wtorek) odbyły się mistrzostwa powiatu w badmintonie drużynowym. Zawody odbyły się na hali MOSiR-u w Zgierzu. Drużynę stanowili uczniowie jednej szkoły urodzeni w roku 2006 i młodsi.

Reprezentanci naszej szkoły :

Badminton

Ziomek

Dagmara

rez

Mecze rozgrywane były do trzech wygranych punktów. Każda gra rozgrywana do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 11 pkt (bez prawa podwyższania).

Zwycięzcami eliminacji powiatu zostały drużyny:

- dziewczęta SP5

- chłopcy SP4

Nasze dziewczęta zajęły miejsce II.

W Finale Wojewódzkim w Uniejowie ( 30 października we wtorek) wystartowało 9-ć zespołów. Naszą drużynę reprezentowali: Osiński Mateusz, Grzybowski Tobiasz i Abramczyk Michał. Wysoki poziom gry i rozstawienie meczy po losowaniu sprawiły, że startowaliśmy w bardzo silnej grupie (razem z mistrzami turnieju z Pabianic). Miało to, wpływ na wynik końcowy i uzyskanie szóstego miejsca w województwie. Bardzo dziękujemy za wspaniałą walkę i grę fair play podczas całego turnieju.