Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4 zwraca się do Państwa z prośbą o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców w kwocie 60 zł (składkę ustalono na zebraniu w dniu 11.09.2019 r.). Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze. Rada Rodziców wspiera działalność szkoły, dofinansowuje różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne. Za pieniądze zebrane w poprzednich latach udało nam się doposażyć pracownię jęz.angielskiego (sala 21),zakupić klimatyzator(sala informatyczna), kupiliśmy książki do biblioteki (lektury i nowości czytelnicze). Byliśmy sponsorami wielu konkursów odbywających się na terenie Szkoły Podstawowej nr4. Na koniec roku szkolnego kupujemy nagrody dla uczniów wyróżnionych w różnych dziedzinach (sportowych, plastycznych, naukowych). Drodzy Rodzice, chcielibyśmy dofinansować wartościowe inicjatywy, które będą odbywały się w szkole. Nasz budżet jest niewielki a potrzeb wiele. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich Rodziców o wsparcie finansowe. I pamiętajcie Państwo , że każda złotówka trafia do naszych dzieci. Wpłaty dokonujemy u Przewodniczących klas.

Dziękujemy za wsparcie i zrozumienie.

W imieniu Prezydium Rady Rodziców Beata Rybska

Rada Rodziców nr konta do wpłat:

57 8783 0004 0025 5862 2002 0001