W październiku br. dotarły do nas koszulki dla Samorządu Uczniowskiego, w których m.in. będziemy chodzić po szkole, aby ogłaszać różne akcje. Są tak słoneczne, że nietrudno nas będzie nie zauważyć-i o to nam chodzi 😉. Podkoszulki zostały zakupione z funduszy, które nasz samorząd otrzymał w ramach programu „Aktywna Młodzież – małe kroki, wielkie zmiany” organizowanego przez Stowarzyszenie EZG w drugim semestrze poprzedniego roku szkolnego. Z tych samych środków zakupiona została tablica korkowa przeznaczona na ogłoszenia od SU, a którą znajdziecie na parterze koło stołówki oraz przypinki. Czekamy na jeszcze jedną rzecz, ale musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość.
 Na załączonym zdjęciu -jesteśmy My, czyli Rada Samorządu Uczniowskiego SP4(od lewej Julia Krupińska, Weronika Bielińska, Stanisław Krawiec, Janek Andrzejczak, Krzysiek Andrzejczak, Natalia Michalak, Paulina Król, Maja Niemowna, Agata Kołodziejska oraz Maks Bieliński).