Miło nam ogłosić wyniki konkursu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski "The Voice of SP4". Pierwsze miejsce z 82 punktami zajęła Julia Baranowska z klasy 7a, która wykonała piosenkę "Someone Like You" Adele. Drugie miejsce ex-aequo z 27 punktami przypadło dla Moniki Walas z klasy 1a z piosenką "Dance Monkey" zespołu Tones and I oraz dla klasy 8a, która wykonała świąteczną piosenkę "Last Christmas" zespołu Wham.  Gratulujemy i z niecierpliwością wyczekujemy powrotu do szkoły po feriach, aby wręczyć nagrody i dyplomy.
Dziękujemy pozostałym wykonawcom, którzy również przygotowali nagrania:  klasa 1b (2 piosenki), klasa 2a "We are the champions" zespołu Queen, Ada Walkiewicz z klasy 3a z piosenką "Try Everything", klasa 3b "Jingle Bells Rock", klasa 6a "Lucky" Lucky Twice, klasa 6b z piosenką "Never Gonna Give You Up" Rick Astley, klasa 7a "Kling glockchen klingelingeling", klasa 7b "Was ist dein lieblingsfach".

Dziękujemy i Gratulujemy