Świętowanie Bożego Narodzenia jest źródłem wielu pięknych wzruszeń. Te emocje stały się udziałem naszych uczniów w wyjątkowy sposób, ponieważ zostaliśmy zaproszeni na spotkanie opłatkowe emerytowanych nauczycieli z powiatu zgierskiego. Dzieci z klas II – V, przygotowane przez panie nauczycielki: Annę Bojarską, Annę Wiechno oraz Justynę Frontczak, przedstawiły piękny montaż słowno – muzyczny, ukazujący tradycje wieczoru wigilijnego. Razem z obecnymi pedagogami stworzyliśmy tego popołudnia niezwykłą wspólnotę pokoleniową, śpiewając wspólnie kolędy i wspominając tradycje wigilijne.

Serdecznie dziękujemy Wam, Drodzy Nauczyciele Emeryci, za zaproszenie i możliwość głębokiego wzruszenia Waszą radością oraz wdzięcznością, jaką nam okazaliście. Życzymy zdrowia i wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze.

Marta Kamińska