Uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w Zgierskim Biegu na Orientację. Pogoda dopisała, zima zachwycała swoim pięknem. Zaopatrzeni w telefony komórkowe z aplikacjami do odczytywania QR kodów oraz kompasy ruszyliśmy na trasę biegu. Do pokonania mieliśmy kilkanaście punktów kontrolnych rozlokowanych w lesie Krogulec. Organizatorzy, czyli zgierski oddział PTTK oraz Wydział Sportu  UMZ zadbali o poczęstunek zarówno podczas marszu jak i na mecie w Szkole Podstawowej nr 12. Mamy nadzieje, że zajmiemy wysokie miejsce, zwłaszcza że I bieg ukończyliśmy z drugą lokatą.

Miło nam zakomunikować, iż w II Zgierskim Biegu na Orientację uczniowie z naszej szkoły zajęli zaszczytne 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy, konkurencja była duża a zadania nie należały do najłatwiejszych.