Dnia 21 III obchodzimy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Z tej wyjątkowej okazji uczniowie klas 3b i 4a wraz z wychowawczyniami : p. Anną Wiechno i p. Anną Bojarską wyruszyli na trasę wiosennego rajdu. Pogoda nam dopisała, wspaniałe nastroje również. Wszyscy uczniowie wypatrywali pierwszych oznak wiosny w pąkach drzew, na krzewach forsycji, która za kilka dni pokaże się w pełnej krasie swoich żółciutkich kwiatków. Dzieci swoim bystrym wzrokiem wypatrzyły w ogródkach działkowych przebiśniegi, krokusy   i pierwiosnki.

Nasza wyprawa miała też inny ważny cel – cały dochód z rajdu oraz loterii fantowej zorganizowanej na mecie rajdu czyli w SP 5, został przekazany na leczenie uczennicy tej szkoły – Zuzi C. Wszyscy cieszymy się, że choć trochę mogliśmy włączyć się w zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie dziewczynki. Wszyscy uczniowie, nauczyciele i dyrekcja naszej szkoły życzą Zuzi z całego serca aby wyzdrowiała.

Trzymaj się Zuziu – pozdrawiamy!

Anna Wiechno