15 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji klasy 2a i 2b wraz z wychowawczyniami panią Katarzyną Dąbrowską oraz panią Marzeną Amsolik przygotowały przepiękne przedstawienie taneczne do muzyki Fryderyka Chopina. Z kolei klasa 7a z panią Olgą Matusz rozbawiła widzów satyrycznym przedstawieniem zatytułowanym „W pokoju nauczycielskim”.

Po części artystycznej głos zabrał Pan Dyrektor Piotr Pawlak, przedstawiciel Rady Rodziców pani Beata Rybska oraz uczniowie z Rady Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy przemawiający złożyli życzenia z okazji Dania Edukacji Narodowej członkom naszej szkolnej społeczności  – Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły.