31 października w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych obchodzone jest Halloween. Z tej okazji uczniowie z zajęć dodatkowych języka angielskiego dla klas V  przygotowali przedstawienie pt."Hamlet’s Halloween" aby przybliżyć wszystkim uczniom symbole Halloween oraz tragiczną postać Hamleta- najpopularniejszego bohatera brytyjskiej literatury. Uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom języka angielskiego z perfekcyjną wymową i grą aktorską, a także kostiumy i charakteryzacje.  Po przedstawieniu ogłoszone zostały wyniku konkursu na Najstraszniejszą Dynię. Jeszcze raz dziękujemy za liczne prace . Jury w składzie Iwona Bielińska, Katarzyna Foryś i Aleksandra Hawran podjęło decyzję, że wszyscy autorzy dyni zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami. Najstraszniejsze dynie przygotowali: Stanisław Krawiec kl  IVb , Agata Kołodziejska z kl Va i Filip Szustak kl VII a.