Znakomita okazja do świętowania, wszak w tym roku obchodzimy 100 lat Odzyskania Niepodległości!

Na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości, ulicami naszego miasta przemaszerowała Parada Niepodległości, w której udział wzięły władze miejskie na czele z Prezydentem Miasta Zgierza: Panem Przemysławem Staniszewskim, władze wojewódzkie oraz zgierzanie, harcerze i uczniowie zgierskich szkół w tym również Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele SP 4. Tego dnia o godzinie 12.00, na placu Jana Pawła II odśpiewaliśmy Hymn Państwowy,  następnie wyruszyliśmy ulicą Długą aż do placu Kilińskiego. Prezentowaliśmy się godnie, jak przystało na tę okoliczność. Transparent naszej szkoły oraz dużą flagę państwową, dumnie nieśli Rodzice i Dzieci.  Parada Niepodległości zapadnie w pamięci naszym uczniom, rodzicom i nauczycielom.

Nie mogło zabraknąć naszej społeczności szkolnej na uroczystej Mszy Świętej, którą celebrowaliśmy wspólnie z udziałem pocztu sztandarowego SP 4.

Wszystkim z całego serca dziękujemy za obecność i radosne świętowanie!