W pierwszy dzień wiosny 21 uczniów działających na rzecz samorządu szkolnego oraz uczniowie z klasy 5b wraz z ukraińskimi kolegami odwiedziło pasiekę w Lipce. Wyjazd został zorganizowany dzięki projektowi zorganizowanemu przez stowarzyszenie EZG „ Aktywna młodzież- małe kroki , wielkie zmiany”, w którym szkoła brała udział. W trakcie warsztatów uczniowie poznali owady zapylające, jak zwykle spróbowali różnych rodzajów miodu i co najważniejsze zbudowali dwa nowe hotele dla owadów zapylających. Zastąpią one wysłużone już hotele, które znajdują się na boisku szkolnym. Na zakończenie uczniowie odwiedzili koziarnię i integrowali się przy ognisku. Dziękujemy Stowarzyszeniu EZG za możliwość wyjazdu, oraz integracji z naszymi ukraińskimi uczniami.