Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie z klasy 4b i 8d przygotowali dla grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi program artystyczny. Dzięki temu, wszyscy zgromadzeni mogli zajrzeć do pokoju nauczycielskiego na długa przerwę, posłuchać rozmów nauczycieli oraz wysłuchać zabawnych piosenek. Samorząd uczniowski złożył w imieniu całej społeczności szkolnej życzenia i wręczył wszystkim zgromadzonym kartki z życzeniami. Na zakończenie rozstrzygnięto konkurs na najlepsze przebranie za wybranego pracownika szkoły. Jury w składzie Pani dyrektor Marzena Amsolik, Pani Katarzyna Foryś, Pani Anna Łuczak oraz przewodnicząca SU Paulina Król miało nie lada zadanie. Udało się wyłonić zwycięzców przedstawiających Pana dyrektora, Pana Jarosława Dąbrowskiego oraz Panią Agnieszkę Zagórską, ale wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni, gdyż fenomenalnie wcielili się w rolę pracowników SP4. Całość uroczystości uświetnił występ naszych cheerleaders którymi opiekuje się Pani Anna Wasiak. Aż żal, że takie dni zdarzają się tak rzadko.