8 maja klasy 4b, 5a oraz 6b miały okazję - wraz z paniami Żanetą Pawlak, Katarzyną Tołłoczko, Moniką Piechocką oraz Olgą Matusz - odwiedzić dwa niezwykłe miejsca znajdujące się na mapie województwa łódzkiego. Najpierw uczniowie udali się do łódzkiego ZOO, gdzie mogli również zwiedzić najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo Wschodniej, czyli Orientarium. Doskonale bawili się zarówno oglądając kąpiel słoni, przechadzając się podwodnym tunel do obserwacji rekinów i płaszczek oraz przyglądając się zabawom pingwinów czy surykatek.

Następnie dzieci udały się do kolejnego bajkowego miejsca – Mandorii. Ta atrakcja prawdziwie przyprawiała o zawrót głowy. Liczne karuzele, roller-coastery czy też labirynt luster sprawiły, że uczniowie przenieśli się do krainy nieskończonych zabaw. Wycieczka okazała się niezwykle udana i wzbudzająca cały wachlarz pozytywnych emocji.