8 grudnia uczniowie naszej szkoły z klas młodszych i starszych wzięli  udział w XXIX Rajdzie Mikołajkowym organizowanym  przez Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne przy SP 12 w Zgierzu oraz oddział Zgierski PTTK. Mimo groźby deszczu pogoda dopisała, świeciło piękne grudniowe słońce a temperatura powietrza zachęcała do pieszych wędrówek. Na trasie organizatorzy przygotowali zadania do wykonania. Uczestnicy w poszczególnych punktach trasy zbierali litery, z których należało ułożyć jak najwięcej wyrazów. Na mecie czekał na wszystkich mikołaj z paczkami po brzegi wypełnionymi słodyczami. Korzystając z okazji zaprosiliśmy wszystkich uczestników na nasz XIII rajd WOŚP, który odbędzie się 12 stycznia 2019.