Jak obyczaj nakazuje 30 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Andrzejki. Klasy młodsze uczestniczyły w zabawie andrzejkowej zorganizowanej przez p. A. Stępniak i p. M. Wodzińską na sali gimnastycznej na 2 i 3 godzinie lekcyjnej, zaś dla klas starszych Samorząd Uczniowski przygotował imprezę andrzejkową na 4 i 5 lekcji. Uczniowie bawili się przy dźwiękach najpopularniejszych hitów 2018 roku, o których przygotowanie zadbało dwóch DJ-ów z klasy 5B. Nie zabrakło także rozmaitych wróżb takich jak lanie wosku, wróżenie z ręki czy przepowiadanie przyszłości z daty urodzin. Nad organizacją imprezy czuwali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, tj. p. K. Tołłoczko, p. M. Milczarek i p. I. Bielińska. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszej andrzejkowej imprezy!