W minioną środę 20 grudnia odbył się w naszej szkole Jarmark Bożonarodzeniowy. Na stoiskach przygotowanych przez klasy można było nabyć rękodzieło, miody, biżuterię, ozdoby świąteczne i wiele, wiele innych. Ciesząca się ogromnym powodzeniem kawiarenka oferowała przygotowane przez rodziców ciasta, ciasteczka, babeczki, galaretki oraz rozgrzewającą herbatę. Oczywiście nie mogło się obyć bez loterii fantowej, do której ustawiała się kolejka chętnych do wylosowania swojego szczęścia. Całość uświetniały występy naszych zdolnych uczniów. Dziękujemy rodzicom i uczniom za tak liczne przybycie i granie wraz z gronem SP4 dla WOŚP. W tym roku cały dochód z akcji przeznaczony będzie na leczenie płuc po pandemii.