"Gwiazdka dla hospicjum"- zebraliśmy 924,90 zł

To nasz nowy rekord !

Szkolne Koło Wolontariatu tworzą uczniowie SP 4, którzy swój czas i zaangażowanie chcą poświęcić dla dobra innych. Obecnie naszym najważniejszym zadaniem jest akcja „Gwiazdka dla hospicjum”. Jej cel stanowi zbiórka pieniędzy na Stowarzyszenie Hospicjum im. Jana Pawła II przy Parafii NMP Różańcowej w Zgierzu. Akcja polega na sprzedaży pierniczków oraz kartek i dekoracji świątecznych, z których dochód zostanie przeznaczony na budowę stacjonarnego hospicjum. Dzieci pod opieką nauczycieli wykonały piękne kartki świąteczne oraz dekoracje, które z pierniczkami sprzedają na terenie szkoły. Cieszymy się, że w taki sposób możemy pomóc potrzebującym. Wszystkim Naszym Kochanym Darczyńcom serdecznie dziękujemy za każdy dar serca i każdą złotówkę wrzuconą do puszki!