W ostatni dzień ferii zimowych oddziały przedszkolne świętowały Międzynarodowy Dzień Pizzy. Dzieci oglądając film edukacyjny mogły dowiedzieć się jakie rodzaje pizzy są preferowane w różnych częściach świata. W tym dniu nie mogło zabraknąć różnych zabaw ruchowo-muzycznych oraz twórczości własnej dzieci, czyli przygotowania swojej ulubionej pizzy w postaci kolorowanki. Po tym wszystkim dla naszych najmłodszych zostały zorganizowane warsztaty kulinarne w stołówce szkolnej. Został przedstawiony dzieciom przepis na pizzę oraz sposób wyrabiania ciasta. Każde dziecko mogło uformować swój placek, po czym udekorować go składnikami. Podczas trwania warsztatów wszystkim dzieciom towarzyszyła ogromna radość i zaangażowanie, a po upieczeniu - własna pizza smakowała każdemu wyśmienicie.